Állások

UTAZÁS IRODAI ÉRTÉKESÍTŐ!

Beutaztatás terén szerzett szakmai tapasztalattal rendelkező értékesítőt keres az inSpire Hungary utazási iroda csapata októberi kezdéssel!

Elvárások:

– legalább 3 éves tapasztalat értékesítési területen
– felsőfokú nyelvvizsga
– erős sales véna
– kiváló kommunikációs készség
– pontosság, precizitás
– vidám személyiség, kellemes megjelenés
– jó földrajzi tájékozottság
– kreatív, talpraesett és készséges személyiség
– Magyarország és a magyar vidék szeretete és ismerete
– jártasság aktív turisztikai ajánlatok és gasztronómiai programok összeállításában

Amit ajánlunk:

– igényes munkakörnyezet
– flexibilis munkakör
– tapasztalatokon alapuló motivációs csomag;
– értékesítési bónusz teljesítmény alapján

Feladatok
– meglévő szállodai partnerkapcsolatok ápolása
– értékesítői partner hálózat bővítése
– szerződéskötés és ajánlatírás
– beérkező megrendelések megválaszolása, visszaigazolása
– kalkulációk, ajánlatok önálló elkészítése

Jelentkezés E-mailben önéletrajz és motivációs levél elküldésével: hello@inspirehungary.hu címen.